Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem granitowy Melgar - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Elegancki zlew granitowy MELGAR to połączenie stylu i trwałości. Wykonany z odpornego na zarysowania i wysoką temperaturę granitu, świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Duża komora zapewnia wygodę podczas mycia naczyń, a ociekacz zwiększa funkcjonalność. Prosty design nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Dostępny w 6 kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do swojej kuchni W pakiecie otrzymasz również preparat do impregnacji zlewu o pojemności 30 ml.
W zestawie: zlewozmywak granitowy MELGAR (6 kolorów do wyboru), przyścienny syfon manualny (w kolorze chrom) oraz impregnat GraniProtect (30 ml).
Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 770 mm x 430 mm |
| Wymiary komory | 350 mm x 350 mm |
| Głębokość | 155 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 50 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów.
➔ Strony komory zostały oznaczone cyframi: 1 – komora lewa, 2 – komora prawa.
➔ Miejsca, w których mogą być wykonane otwory, zostały oznaczone na rysunku literami A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |


