Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem Sirius Onyx Franke z baterią Flexo
e-lazienka.com
Zestaw Franke
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw Franke, w skład którego wchodzą:
● Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem FRANKE Sirius SID 2.0 S2D 611-78 XL slim w kolorze czarnym to praktyczny element wyposażenia kuchni. Produkt wygodnie zamontujesz w blacie zabudowy kuchennej. Zastosowanie tworzywa SMC powleczonego materiałem PiMC sprawia, że produkt wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu sprawdzi się także w pomieszczeniach o przeznaczeniu gospodarczym, nie tracąc swych walorów estetycznych.
Zlewozmywak posiada fabrycznie nawiercone 3 otwory. W konfiguracji pod baterię, dozownik, oraz pokrętło od syfonu automatycznego. Po zakupie prosimy o podanie czy Państwo sobie życzą stronę komory: lewą czy prawą.
● Model, który wyróżnia się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Dzięki elastycznej wylewce świetnie sprawdzi się w domowej kuchni, a także w miejscach użyteczności publicznej takich jak salony kosmetyczne, biura czy inne pomieszczenia usługowe. Bateria Flexo to przede wszystkim wygoda użytkowania, a także nieoczywista forma, która swoim designem doskonale wpisuje się w najnowsze trendy.
● Syfon automatyczny z możliwością podłączenia pralki lub zmywarki.
● Dozownik do płynu o pojemności 350 ml.
● Teleskopowa ociekarka do zlewu. Wymiary (produkt złożony): 29 cm x 19,5 cm x 9 cm, maksymalne wymiary (po rozłożeniu): 41,5 cm x 19,5 cm x 9 cm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 780 mm x 435 mm |
| Wymiary komory | 493 mm x 370 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 14 kg |
| Średnica odpływu | 3,5" |
| Montaż | wpuszczany w blat |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 80 cm |

