Zlewozmywak jednokomorowy granitowy Milano 5 kolorów - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Zlewozmywak Granitan Milano z ociekaczem to doskonały wybór do domu. Wyróżnia się nie tylko eleganckim, ponadczasowym wyglądem, ale także trwałością i odpornością na uszkodzenia. Co ważne, w zależności od indywidualnych preferencji komora zlewozmywaka może znajdować się po prawej lub lewej stronie.
● Funkcjonalność - W zależności od preferencji możesz umieścić komorę zlewozmywaka po lewej lub po prawej stronie.
● Znakomity design - Proste linie w połączeniu z czarnym kolorem sprawiają, że prezentuje się bardzo elegancko.
● Wytrzymałość - Dzięki zastosowanym materiałom zlewozmywak jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia.
Zestaw zawiera: zlewozmywak granitowy jednokomorowy Milano (5 kolorów do wyboru), przyścienny syfon manualny (w kolorze chrom) oraz impregnat GraniProtect (30 ml).
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 574 mm x 464 mm |
| Wymiary komory | 396 mm x 302 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 20 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 40 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów.
➔ Miejsca, w których mogą być wykonane otwory, zostały oznaczone na rysunku literami A, B i C.
➔ Strona komory została oznaczona na rysunku cyframi 1 (komora lewa) oraz 2 (komora prawa).
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 40 cm |


