Zlewozmywak granitowy podwieszany Napo 42 - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Zlewozmywak granitowy NAPO 42 – nowoczesny styl i niezawodna trwałość. Zlewozmywak granitowy NAPO to idealne połączenie elegancji i funkcjonalności. Wykonany z wysokiej jakości kompozytu granitowego, odporny na zarysowania, wysokie temperatury i zabrudzenia. Klasyczny, minimalistyczny design to doskonały wybór do każdej kuchni.
Podblatowy montaż - to idealne rozwiązanie dla osób ceniących estetykę i funkcjonalność. Montowany pod blatem, tworzy z nim jednolitą powierzchnię, co ułatwia utrzymanie czystości i podkreśla nowoczesny charakter kuchni. Zlew dostarczany jest w komplecie z syfonem. Taka kompleksowa dostawa gwarantuje pełną kompatybilność wszystkich komponentów, skraca czas montażu.
Do każdego zlewozmywaka granitowego impregnat do zlewu GRATIS.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 420 mm x 420 mm |
| Wymiary komory | 375 mm x 375 mm |
| Głębokość | 225 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 45 cm |

