Zlewozmywak granitowy model Wetar + Syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
WETAR, to nowoczesna odsłona klasycznego zlewozmywaka z ociekaczem. Jego niezobowiązująca forma została przełamana nieoczywistym syfonem z prostokątnym przelewem*. Taki zabieg pozwala wydobyć charakter zlewu i dodać mu nieco modernistycznego charakteru. Model został wzbogacony o boczny ociekacz, który podnosi komfort pracy w kuchni i znacząco ułatwia codzienne zmywania. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiercenia otworów w zlewie według życzenia Klienta.
*Syfon w kolorze chrom w zestawie. Możliwość zakupu syfonu w kolorze złotym lub czarnym za dopłatą - wybierz syfon pojedynczy.
Do każdego zlewozmywaka granitowego impregnat do zlewu GRATIS.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 590 mm x 425 mm |
| Wymiary komory wyższej / niższej | 350 mm x 315 mm / 335 mm x 315 mm |
| Głębokość | 185 mm |
| Waga | 14 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |
Galeria zdjęć
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 45 cm |



