Zlewozmywak granitowy model NATI
e-lazienka.com
Opis produktu
NATI, to wysokiej jakości granitowy, jednokomorowy zlewozmywak do szafki od 45 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
Do każdego zlewozmywaka granitowego impregnat do zlewu GRATIS.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 755 mm x 460 mm |
| Wymiary komory | 385 mm x 315 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 14 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |
Galeria zdjęć
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 45 cm |


