Zlewozmywak granitowy kuchenny jednokomorowy zlew Stone L - syfon - maskownica
e-lazienka.com
Opis produktu
Funkcjonalny zestaw kuchenny STONE L to idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Klasyczny design, wytrzymałość i przemyślane dodatki zapewniają komfort użytkowania i pasują do każdego wnętrza. Innowacyjny system maskownicy skutecznie ukrywa elementy odpływowe, zapewniając czystą, jednolitą powierzchnię komory i podkreślając elegancki charakter zlewu. Matowa, czarna powierzchnia z delikatnym, ziarnistym wykończeniem stanowi stylowy akcent każdej kuchni.
*Model posiada standardowo nawiercony otwór, istnieje możliwość wykonania dodatkowych otworów życzenie klienta.
W zestawie otrzymujesz: zlew granitowy STONE L (5 kolorów do wyboru, jednokomorowy, z maskownicą ukrywającą syfon), przyścienny syfon manualny (chrom, możliwość podłączenia zmywarki lub pralki) oraz profesjonalny impregnat GraniProtect – GRATIS.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 580 mm x 495 mm |
| Wymiary komory | 515 mm x 355 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Waga | 20 kg |
| Średnica odpływu | 92 mm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Miejsca w których mogą być wykonane DODATKOWE otwory zostały oznaczone na rysunku: B, C.
Istnieje także opcja zakupu zlewozmywaka bez nawierconych otworów.
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |


