Zlewozmywak granitowy kuchenny jednokomorowy z ociekaczem Argos - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Zlewozmywak ARGOS to idealne połączenie designu i praktyczności, świetnie wpasuje się w różne style wnętrz. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. ARGOS wyróżnia się nowoczesną formą i łatwością w utrzymaniu czystości. To idealny wybór dla osób, które szukają stylowego, ale też funkcjonalnego rozwiązania. Zlewozmywak wyposażony jest w dużą, wygodną komorę, która ułatwia zmywanie nawet większych naczyń. W pakiecie otrzymasz również preparat do impregnacji zlewu o pojemności 30 ml.
W zestawie: zlew granitowy ARGOS (5 kolorów do wyboru, jednokomorowy z ociekaczem), przyścienny syfon manualny (3 kolory do wyboru) oraz profesjonalny impregnat GraniProtect – GRATIS.
Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 620 mm x 440 mm |
| Wymiary komory | 370 mm x 370 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 14 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 50 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów.
➔ Strony komory zostały oznaczone cyframi: 1 – komora lewa, 2 – komora prawa.
➔ Miejsca, w których mogą być wykonane otwory, zostały oznaczone na rysunku literami A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |


