Zlewozmywak granitowy kuchenny jednokomorowy Stone M - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Nowoczesny, minimalistyczny zlewozmywak granitowy, który łączy wyjątkową trwałość z eleganckim designem. Wykonany z wysokiej jakości kompozytu granitowego, jest odporny na zarysowania, uderzenia oraz wysoką temperaturę. Jego matowa, czarna powierzchnia nadaje mu luksusowy wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi kuchniami. Zlewozmywak dostępny jest w pięciu wariantach kolorystycznych.
*Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
W skład zestawu wchodzi: zlewozmywak granitowy Stone M, syfon przyścienny oszczędzający przestrzeń w kolorze chrom oraz impregnat Graniprotect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 450 mm x 495 mm |
| Wymiary komory | 385 mm x 355 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Średnica odpływu | 92 mm |
| Typ montażu | wpuszczany w blat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Miejsca w których mogą być wykonane otwory zostały oznaczone na rysunku. Istnieje także opcja zakupu zlewozmywaka bez nawierconych otworów.
➔ Miejsca, w których mogą być wykonane otwory, zostały oznaczone na rysunku literami A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |


