Zlewozmywak granitowy Forma półtorakomorowy do kuchni - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Zlewozmywak granitowy Forma to połączenie nowoczesnego stylu i praktycznej funkcjonalności. Dzięki swojej półtorakomorowej budowie sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas większego gotowania – mniejsza komora idealnie nadaje się do płukania warzyw, sztućców czy naczyń. W pakiecie otrzymasz również preparat do impregnacji zlewu o pojemności 30 ml.
W zestawie: zlewozmywak granitowy FORMA (5 kolorów do wyboru), przyścienny syfon manualny (w kolorze chrom) oraz impregnat GraniProtect (30 ml).
Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Półtorej |
| Wymiary zewnętrzne | 750 mm x 475 mm |
| Wymiary komór | 305 mm x 405 mm / 170 mm x 365 mm |
| Głębokość | 170 mm / 110 mm |
| Waga | 17 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 60 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów.
➔ Strony komory zostały oznaczone cyframi: 1 – komora lewa, 2 – komora prawa.
➔ Miejsca, w których mogą być wykonane otwory, zostały oznaczone na rysunku literami A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Półtorej |
| Do szafki | 60 cm |


