Zlew Zlewozmywak Franke Tectonite 611 +Bateria Beta +Syfon + Dozownik
e-lazienka.com
Zestaw Franke
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw Franke 611, w skład którego wchodzą:
● Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 611-62 Tectonite, półtorejkomorowy, w kolorze czarnym, do szafki od 60 cm. Praktyczny element wyposażenia kuchni. Wyprodukowany przez szwajcarskiego producenta - Franke. Wykonany z tworzywa SMC powleczonego materiałem PiMC, które zapewnia mu trwałość, zabezpieczenie od wysokich temperatur oraz środków chemicznych. Wykazuje także odporność na zarysowania czy zadrapania. Dzięki temu posłuży Ci bezawaryjną pracą przez długi czas oraz ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków czy zmywanie naczyń.
Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne pozwala zamontować zlew nie tylko w kuchni, ale również w pomieszczeniach gospodarczych. Gwarancja 15 lat.
● Bateria kuchenna BETA stojąca o wysokiej jakości, wykonana z mosiądzu, w kolorze czarnym. Powłoka baterii odporna na przebarwienia i wysoką temperaturę, ceramiczna głowica. Standardowy otwór montażowy 35 mm. Obrotowa 360' wylewka. Wymienny perlator m22.
● Syfon automatyczny w kolorze chrom.
● Dozownik do płynu w kolorze czarnym GRATIS. Wykonany z tworzywa PCV - nie rdzewieje, w kolorze CZARNY/MAT. Napełniany od góry. Obrotowa końcówka 360'.
Informacje techniczne
| Ilość komór | jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 620 mm x 500 mm |
| Wymiary komory | 350 mm x 430 mm |
| Głębokość komory | 180 mm |
| Waga | 6 kg |
| Średnica odpływu | 3,5" |
| Do szafki | od 55 cm |
| Gwarancja | 15 lat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone białymi punktami. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 60 cm |


