Zlew Zlewozmywak Franke SID 651 +Bateria Nexo +Syfon + Dozownik
e-lazienka.com
Zestaw Franke
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw Franke , w skład którego wchodzą:
● Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 651-78 Tectonite, półtorejkomorowy, w kolorze czarnym, do szafki od 60 cm. Praktyczny element wyposażenia kuchni. Wyprodukowany przez szwajcarskiego producenta - Franke. Wykonany z tworzywa SMC powleczonego materiałem PiMC, które zapewnia mu trwałość, zabezpieczenie od wysokich temperatur oraz środków chemicznych. Wykazuje także odporność na zarysowania czy zadrapania. Dzięki temu posłuży Ci bezawaryjną pracą przez długi czas oraz ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków czy zmywanie naczyń.
Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne pozwala zamontować zlew nie tylko w kuchni, ale również w pomieszczeniach gospodarczych. Gwarancja 15 lat.
● Bateria kuchenna NEXO wykonana z mosiądzu, powłoka odporna na zarysowania i przebarwienia, ceramiczna głowica (35mm), otwór do montażu (35mm), wysokość baterii 430mm, zasięg wylewki 210mm, obrotowa, wyciągana wylewka 360’, słuchawka 2-funkcyjna. W komplecie baterii otrzymują Państwo baterię, mocowanie do zlewu, wężyki montażowe oraz kartę gwarancyjną. 3 kolory do wyboru: złota, czarna, chrom.
● Syfon automatyczny w kolorze chrom.
● Dozownik do płynu w kolorze czarnym GRATIS. Wykonany z tworzywa PCV - nie rdzewieje, w kolorze CZARNY/MAT. Napełniany od góry. Obrotowa końcówka 360'.
Informacje techniczne
| Ilość komór | półtorej |
| Wymiary zewnętrzne | 780 mm x 500 mm |
| Wymiary komory większej / mniejszej | 350 mm x 440 mm / 170 m x 350 mm |
| Głębokość komory większej / mniejszej | 200 mm / 130 mm |
| Waga | 7,3 kg |
| Średnica odpływu | 3,5" |
| Do szafki | od 60 cm |
| Gwarancja | 15 lat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone białymi punktami. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |
Dane techniczne
| Liczba komór | Półtorej |
| Do szafki | 60 cm |


