Zlew Zlewozmywak FRANKE Sirius SID +Bateria Nexo +Syfon
e-lazienka.com
Zestaw Franke
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw Franke, w skład którego wchodzą:
● Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 611-78 Tectonite, jednokomorowy, odwracalny zlewozmywak, w kolorze czarnym, do szafki od 45 cm. Praktyczny element wyposażenia kuchni. Wyprodukowany przez szwajcarskiego producenta - Franke. Wykonany z tworzywa SMC powleczonego materiałem PiMC, które zapewnia mu trwałość, zabezpieczenie od wysokich temperatur oraz środków chemicznych. Wykazuje także odporność na zarysowania czy zadrapania. Dzięki temu posłuży Ci bezawaryjną pracą przez długi czas oraz ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków czy zmywanie naczyń.
Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne pozwala zamontować zlew nie tylko w kuchni, ale również w pomieszczeniach gospodarczych. Gwarancja 15 lat.
● Bateria kuchenna NEXO wykonana z mosiądzu, powłoka odporna na zarysowania i przebarwienia, ceramiczna głowica (35mm), otwór do montażu (35mm), wysokość baterii 430mm, zasięg wylewki 210mm, obrotowa, wyciągana wylewka 360’, słuchawka 2-funkcyjna. W komplecie baterii otrzymują Państwo baterię, mocowanie do zlewu, wężyki montażowe oraz kartę gwarancyjną. 3 kolory do wyboru: złota, czarna, chrom.
● Syfon automatyczny w kolorze chrom.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 500 mm x 780 mm |
| Wymiary komory | 400 mm x 350 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Waga | 7,3 kg |
| Średnica odpływu | 3,5" |
| Do szafki | od 45 cm |
| Gwarancja | 15 lat |
Rysunek techniczny




Odwracalne otwory w zlewozmywaku
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 45 cm |


