Zestaw - zlewozmywak podblatowy podwieszany Salix - bateria Vegas - syfon
e-lazienka.com
Opis zestawu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Model SALIX to wysokogatunkowy podwieszany zlewozmywak granitowy, który dzięki swojej minimalistycznej formie zachowuje estetykę w kuchni. Klasyczny kształt, kolor, a także system montażu idealnie komponuje się z blatami kompozytowymi, spiekowymi, kamiennymi czy konglomeratami tworząc gładką, spójną powierzchnię.
● Bateria kuchenna VEGAS czarna (możliwość zamontowania w blacie o grubości maksymalnej 30 mm) to model, który dzięki swojej niecodziennej formie, idealnie wpisuje się w nowoczesną aranżację kuchenną. Produkt zasługuje na miano niezwykle funkcjonalnego. Codzienne zmywanie ułatwi wyciągana, obrotowa wylewka, a także słuchawka wyposażona w dwufunkcyjny strumień wody. VEGAS pokryta jest odporną na wysoką temperaturę i przebarwienia powłoką, dlatego jej design będzie cieszył Państwa oko przez długi czas.
● Przyścienny syfon manualny w kolorze czarnym z możliwością podłączenia zmywarki i pralki (oszczędność przestrzeni).
● Profesjonalny impregnat do zlewozmywaków GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 560 mm x 460 mm |
| Wymiary komory | 400 mm x 500 mm |
| Głębokość | 190 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 60 cm |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 60 cm |

