Zestaw - zlewozmywak jednokomorowy podwieszany Epir 60 - bateria Vegas - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● EPIR to nowoczesna odsłona jednokomorowego zlewozmywaka, którego minimalistyczna forma została przełamana oryginalnym kwadratowym syfonem. Zlew przeznaczony jest zarówno do montażu podwieszanego, jak i standardowej opcji nablatowej. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór idealnej barwy, która zachowa harmonię w pomieszczeniu i stworzy bezapelacyjnie spójną przestrzeń. Wygodna i duża komora podnosi komfort pracy w kuchni do maksimum i sprawia, że staje się ona przyjemnością. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór idealnej barwy, która zachowa harmonię w pomieszczeniu i stworzy bezapelacyjnie spójną przestrzeń.
● VEGAS to bateria kuchenna o wysokiej jakości, wykonana z mosiądzu, w kolorze czarnym. Powłoka baterii odporna na przebarwienia i wysoką temperaturę, ceramiczna głowica. Obrotowa, wyciągana wylewka 360'. Standardowy otwór montażowy 35 mm. Dwufunkcyjna słuchawka (dwa rodzaje strumienia wody).
● Kwadratowy jednokomorowy syfon manualny w kolorze chrom z przelewem kwadratowym. Syfon oszczędzający przestrzeń z możliwością podłączenia pralki lub zmywarki.
● Impregnat do zlewu GRANIPROTECT, produkt EKO.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 600 mm x 500 mm |
| Wymiary komory / komora stopniowana | 460 mm x 560 mm |
| Głębokość | 202 mm |
| Waga | 20 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 65 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 65 cm |

