Zestaw - zlewozmywak granitowy Timor - bateria Nexo - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Klasyczna forma w połączeniu z dużym ociekaczem tworzy niezwykle komfortowy i funkcjonalny model. Jego niezobowiązujący kształt sprawia, że pasuje do aranżacji nowoczesnych, jak i wnętrz zachowanych w stylu tradycyjnym. Duży, boczny ociekacz to bezapelacyjne wsparcie i wygoda podczas zmywania. Dodatkowym atutem jest możliwość nawiercenia otworów w zlewie według życzenia Klienta. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarny, czarny nakrapiany oraz złamana biel.
● Bateria kuchenna z elastyczną wylewką to innowacyjne rozwiązanie, które jest bardzo przydatne w codziennych czynnościach kuchennych. Możliwość elastycznego zginania wylewki umożliwia łatwe mycie naczyń o różnych kształtach i rozmiarach, a także innych akcesoriów czy produktów spożywczych. Bateria Nexo została wyposażona w dwufunkcyjną słuchawkę, która w zależności od potrzeb, emituje standardowy bądź natryskowy strumień wody. W komplecie wszystko co potrzebne do montażu. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny oraz czarny nakrapiany.
● Przyścienny syfon manualny w kolorze chrom z możliwością podłączenia zmywarki i pralki (oszczędność przestrzeni).
● Profesjonalny impregnat do zlewozmywaków GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 785 mm x 500 mm |
| Wymiary komory wyższej / niższej | 430 mm x 355 mm / 415 mm x 355 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Waga | 18 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 45 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
1 - komora LEWA
2 - komora PRAWA
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 45 cm |


