Zestaw - zlewozmywak granitowy Milano - bateria Grado - koszyk - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● MILANO, to bestsellerowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem, który świetnie sprawdza się zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Model charakteryzuje się trwałością, odpornością na uszkodzenia i atrakcyjnym, ponadczasowym wyglądem. W zależności od indywidualnych preferencji komora zlewozmywaka może znajdować się po prawej bądź lewej stronie. Zlew granitowy z ociekaczem to przede wszystkim trwały, estetyczny i funkcjonalny element każdej kuchni.
*Możliwość nawiercenia otworów według własnych preferencji.
● Grado to nowoczesny model wyposażony w elastyczną wylewką, która zapewnia pełną swobodę ruchów. Dzięki temu ułatwia wykonywanie codziennych czynności (tj. mycie naczyń oraz płukanie produktów spożywczych). Ze względu na klasyczny kształt i czarny kolor bez problemu współgra z wieloma stylami aranżacyjnymi. W zestawie: bateria, zestaw montażowy, wężyki do podłączenia GRATIS.
● Składany koszyk do zlewozmywaka w kolorze czarnym. Dzięki regulacji koszyk pasuje do większości zlewozmywaków dostępnych na rynku. Materiały użyte podczas produkcji gwarantują trwałość i solidność produktu. Wymiary (produkt złożony): 32 cm x 18,4 cm x 7,8 cm, maksymalne wymiary (po rozłożeniu): 46 cm x 18,4 cm x 7,8 cm.
● GraniProtect profesjonalny impregnat do zlewozmywaków. Świetnie sprawdzi się również na elementach wykonanych z tworzyw sztucznych, a także stali nierdzewnej.
● Syfon przyścienny ze względu na swoją budowę sprzyja ergonomicznemu zarządzaniu przestrzenią i oszczędności miejsca. Jeśli chcesz, możesz podłączyć do niego pralkę lub zmywarkę.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 574 mm x 470 mm |
| Wymiary komory | 396 mm x 302 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 40 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
1 - KOMORA LEWA
2 - KOMORA PRAWA
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 40 cm |


