Zestaw - zlewozmywak granitowy Melgar - bateria - dozownik - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Granitowy zlewozmywak Melgar to połączenie nowoczesnego designu z wyjątkową trwałością. Dzięki neutralnemu designowi i klasycznemu kształtowi zlewozmywak pasuje do każdego stylu wnętrza, od nowoczesnych po klasyczne aranżacje.
● Baterię kuchenną Nexo (złota szczotkowana) o wysokiej jakości, wykonana z mosiądzu. Powłoka baterii odporna na przebarwienia i wysoką temperaturę, ceramiczna głowica.
● Dozownik na płyn do naczyń. Pojemność 300 ml.
● Syfon manualny przyścienny oszczędzający przestrzeń.
● Profesjonalny impregnat do zlewozmywaków GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 770 mm x 430 mm |
| Wymiary komory | 350 mm x 350 mm |
| Głębokość | 155 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
Rysunek techniczny





BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Miejsca w których mogą być wykonane otwory zostały oznaczone na rysunku: A, B.
- 1 - KOMORA LEWA
- 2 - KOMORA PRAWA
Istnieje także opcja zakupu zlewozmywaka bez nawierconych otworów. Wszystkie otwory wykonujemy bezpłatnie.
Prosimy o podanie ilość otworów oraz strony komory do wykonania otworów.
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 80 cm |


