Zestaw - zlew kuchenny z ociekaczem Trix - bateria - koszyk - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Czarny zlewozmywak TRIX to połączenie nowoczesnego designu z wyjątkową trwałością. Jego wymiary sprawiają, że doskonale wpasuje się zarówno w przestronne kuchnie, jak i w mniejsze aneksy. Jednokomorowa konstrukcja z możliwością wykonania otworów pod baterię ułatwia montaż i codzienne użytkowanie. Dzięki neutralnemu designowi i klasycznemu kształtowi zlewozmywak pasuje do każdego stylu wnętrza, od nowoczesnych po klasyczne aranżacje.
*Model posiada dwa nawiercone otwory pod baterię i dozownik.
● Klasyczna bateria kuchenna Loseto, która swoim minimalistycznym designem dopełni przestrzeń każdej kuchni. Wyciągana wylewka w baterii pozwala łatwo napełniać garnki, myć warzywa czy płukać każdy zakątek zlewu, zapewniając maksymalną swobodę ruchu.
● Koszyk składany.
● Dozownik do płynu naczyń w kolorze czarnym. Jest to praktyczne urządzenie, które umożliwia łatwy dostęp do detergentu podczas mycia.
● Syfon manualny przyścienny oszczędzający przestrzeń.
● Profesjonalny impregnat do zlewozmywaków GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 765 mm x 445 mm |
| Wymiary komory | 375 mm x 375 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 18 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
Rysunek techniczny





Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |

