Zestaw - zlew granitowy z ociekaczem czarny Fabro- bateria kuchenna -syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Zlewozmywak granitowy z ociekaczem Fabro to popularne rozwiązanie w wielu domach i budynkach użyteczności publicznej. Model Fabro charakteryzuje się trwałością, odpornością na uszkodzenia i atrakcyjnym, ponadczasowym wyglądem. W zależności od indywidualnych preferencji komora zlewozmywaka może znajdować się po prawej bądź lewej stronie (zestaw zawiera estetyczną zaślepkę). Fabro wyposażony jest w boczny ociekacz, który podnosi komfort pracy w kuchni i pozwala w wygodny sposób osuszać naczynia i artykuły spożywcze. Model posiada dwa standardowo nawiercone otwory przeznaczone na baterię (model odwracalny) + estetyczną zaślepkę. Pozwala to na wybór strony komory (lewa, prawa) w zależności od preferencji Użytkownika.
● Klasyczna bateria kuchenna, która swoim minimalistycznym designem dopełni przestrzeń każdej kuchni. Jej prosta forma nie przytłacza wnętrza i tworzy spójne, a zarazem eleganckie otoczenie.
● Zaślepka do zlewozmywaka bądź umywalki to przydatne akcesorium używane do zakrycia niechcianych otworów znajdujących się w armaturze kuchennej bądź łazienkowej.
● Przyścienny syfon manualny CZARNY z możliwością podłączenia zmywarki i pralki (oszczędność przestrzeni).
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 585 mm x 475 mm |
| Wymiary komory | 400 mm x 300 mm |
| Głębokość | 185 mm |
| Waga | 12 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 50 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |

