Zestaw - zlew granitowy jednokomorowy podblatowy Sinko - bateria Grado Plus - koszyk - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Elegancki zlewozmywak z wysokogatunkowego granitu, idealny do nowoczesnych kuchni. Geometryczny kształt i podblatowy montaż tworzą spójną powierzchnię z blatem. Uniwersalny design i klasyczna kolorystyka doskonale współgrają z blatami kamiennymi, konglomeratami i kompozytowymi.
● Bateria kuchenna GRADO PLUS to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej kuchni. Wyposażona została w elastyczną wylewkę, która umożliwia wygodne manewrowanie strumieniem wody, co ułatwia codzienne czynności, takie jak mycie naczyń czy płukanie produktów spożywczych. Dodatkowym atutem jest zastosowanie obrotowego perlatora, który pozwala na regulację kąta strumienia wody.
● Koszyk składany do zlewu. Dzięki regulacji koszyk pasuje do większości zlewozmywaków dostępnych na rynku.
● Syfon jednokomorowy manualny w kolorze CZARNYM z możliwością podłączenia pralki lub zmywarki.
● Impregnat do zlewu GRANIPROTECT.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 565 mm x 470 mm |
| Wymiary komory | 525 mm x 410 mm |
| Głębokość | 195 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 92 mm |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 55 cm |

