Zestaw - zlew granitowy jednokomorowy Argos - bateria - koszyk - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Funkcjonalny zestaw kuchenny Argos to idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni. Klasyczny design, wytrzymałość i przemyślane dodatki zapewniają komfort użytkowania i pasują do każdego wnętrza. Jednokomorowa konstrukcja z możliwością wykonania otworów pod baterię ułatwia montaż i codzienne użytkowanie.
● Bateria kuchenna Grado Plus to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do Twojej kuchni. Wyposażona została w elastyczną wylewkę, która umożliwia wygodne manewrowanie strumieniem wody, co ułatwia codzienne czynności, takie jak mycie naczyń czy płukanie produktów spożywczych. Dodatkowym atutem jest zastosowanie obrotowego perlatora.
● Koszyk składany regulowany.
● Syfon manualny przyścienny oszczędzający przestrzeń.
● Profesjonalny impregnat do zlewozmywaków GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 620 mm x 440 mm |
| Wymiary komory | 370 mm x 370 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C. Strony komory zostały oznaczone opcjami: 1 i 2.
| OPCJA 1 | OPCJA 2 |
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 65 cm |


