Zestaw - zlew granitowy czarny Teor bateria kuchenna - koszyk - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Teor, bezsprzeczny bestseller wśród kompaktowych zlewozmywaków granitowych. Niewielkie rozmiary świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Zlewozmywak, dzięki klasycznej formie, nie narzuca konkretnego stylu wnętrzarskiego i pozwala w dogodny sposób dopełnić przestrzeń kuchenną. Model posiada standardowo nawiercony otwór na baterię.
● Klasyczna bateria kuchenna, która swoim minimalistycznym designem dopełni przestrzeń każdej kuchni. Jej prosta forma nie przytłacza wnętrza i tworzy spójne, a zarazem eleganckie otoczenie. W komplecie wszystko co potrzebne do montażu.
● Składany koszyk do zlewozmywaka. Dzięki regulacji koszyk pasuje do większości zlewozmywaków dostępnych na rynku.
● Przyścienny syfon manualny czarny z możliwością podłączenia zmywarki i pralki (oszczędność przestrzeni).
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 445 mm x 415 mm |
| Wymiary komory | 380 mm x 285 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Waga | 12 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 50 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 50 cm |

