Zestaw - Zlewozmywak granitowy dwukomorowy Duet czarny - ociekarka - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Nowoczesny zlew granitowy dwukomorowy to idealne połączenie elegancji, funkcjonalności i wytrzymałości. Wykonany z wysokiej jakości kompozytu granitowego, gwarantuje odporność na zarysowania, uderzenia i wysoką temperaturę, a jednocześnie świetnie prezentuje się w każdej kuchni – od klasycznej po nowoczesną. Dwukomorowa konstrukcja - praktyczne rozdzielenie przestrzeni ułatwia jednoczesne mycie i płukanie naczyń czy przygotowywanie posiłków. Ten zlew to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale także stylowy element kuchni, który podnosi komfort codziennego użytkowania i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.
*Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
● Koszyk ociekowy. Dzięki regulacji koszyk pasuje do większości zlewozmywaków dostępnych na rynku. Materiały użyte podczas produkcji gwarantują trwałość i solidność produktu. Wymiary (złożony): 32 cm x 18,4 cm x 7,8 cm; maksymalne wymiary (po rozłożeniu): 46 cm x 18,4 cm x 7,8 cm.
● Przyścienny dwukomorowy syfon manualny w kolorze chrom. Możliwość podłączenia zmywarki lub pralki.
● Impregnat GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Dwie |
| Wymiary zewnętrzne | 746 mm x 442 mm |
| Wymiary komór | 315 mm x 298 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 16 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 75 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Możliwość bezpłatnego nawiercenia otworów! Jeśli chcesz, nawiercimy dla Ciebie otwory w zakupionym zlewozmywaku.
➔ Miejsca, w których mogą być wykonane otwory, zostały oznaczone na rysunku literami A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Dwie |
| Do szafki | 75 cm |


