Zestaw - Zlew granitowy duży Asti z drewnianą deską i ociekarką
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Zlewozmywak granitowy ASTI to idealne połączenie elegancji i funkcjonalności. Wykonany z wysokiej jakości kompozytu granitowego, odporny na zarysowania, wysokie temperatury i zabrudzenia. Klasyczny, minimalistyczny design to doskonały wybór do każdej nowoczesnej jak i klasycznej kuchni. Jednokomorowa konstrukcja z możliwością wykonania otworów pod baterię ułatwia montaż i codzienne użytkowanie. Dzięki neutralnemu designowi i klasycznemu kształtowi zlewozmywak pasuje do każdego stylu wnętrza, od nowoczesnych po klasyczne aranżacje.
● Syfon przyścienny Space Saving dzięki innowacyjnej, spłaszczonej konstrukcji przyściennej, syfon pozwala na pełne wykorzystanie wnętrza szafki. Funkcjonalność i porządek – bez kompromisów.
● Drewniana wkładka do zlewu z naturalnego drzewa dębowego. Szerokość: 345 mm, wysokość: 240 mm i grubość: 18 mm.
● Teleskopowa ociekarka do zlewu. Wymiary (produkt złożony): 32 cm x 18,4 cm x 7,8 cm, maksymalne wymiary (po rozłożeniu): 46 cm x 18,4 cm x 7,8 cm.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 800 mm x 500 mm |
| Wymiary komory | 734 mm x 350 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Waga | 14 kg |
| Średnica odpływu | 90 |
| Możliwość zabudowy w szafce | od 80 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Miejsca w których mogą być wykonane otwory zostały oznaczone na rysunku: A, B, C. Istnieje także opcja zakupu zlewozmywaka bez nawierconych otworów. Wszystkie otwory wykonujemy bezpłatnie.
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 80 cm |


