Zestaw Milano - zlewozmywak granitowy czarny - bateria kuchenna - mata - syfon
e-lazienka.com
Zestaw Milano
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● MILANO, to bestsellerowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem, który świetnie sprawdza się zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Model charakteryzuje się trwałością, odpornością na uszkodzenia i atrakcyjnym, ponadczasowym wyglądem. W zależności od indywidualnych preferencji komora zlewozmywaka może znajdować się po prawej bądź lewej stronie. Zlew granitowy z ociekaczem to przede wszystkim trwały, estetyczny i funkcjonalny element każdej kuchni.
*Możliwość nawiercenia otworów według własnych preferencji.
● EBRO bateria kuchenna z wyciąganą wylewką o wysokiej jakości. Wyposażona w specyficzną wylewkę, którą można wyciągnąć z uchwytu i używać jak prysznica. Pozwala to na bezproblemowe skierowanie strumienia wody w różne kierunki i miejsca. Słuchawka baterii posiada funkcję dwóch trybów strumienia wody (natryskowy i standardowy). Głowica ceramiczna, obrotowa wylewka. Wysokość całkowita 300 mm, zasięg wylewki 265 mm. W komplecie wszystko co potrzebne do montażu.
● Składana mata na zlewozmywak w kolorze czarnym. Dzięki uniwersalnym wymiarom mata pasuje do większości zlewozmywaków dostępnych na rynku.
● Jednokomorowy przyścienny syfon manualny do zlewu z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki (oszczędność przestrzeni).
● Impregnat GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 574 mm x 470 mm |
| Wymiary komory | 396 mm x 302 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 10 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 40 cm |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
1 - KOMORA LEWA
2 - KOMORA PRAWA
Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 40 cm |


