Zestaw Duet - zlew - bateria z wyciągana wylewką - dozownik - syfon
e-lazienka.com
Opis zestawu DUET 2
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw DUET 2, w skład którego wchodzą:
● DUET, wysokiej jakości granitowy, dwukomorowy zlewozmywak do szafki od 75 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta, w 6 kolorach do wyboru. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Wysoka jakość produktu pozwala nam zaoferować 30 lat gwarancji.
● TARU bateria kuchenna z wyciąganą wylewką o wysokiej jakości, w 6 kolorach do wyboru. Powłoka baterii odporna na przebarwienia i wysoką temperaturę. Ceramiczna głowica 40 mm. Obrotowa 360', wyciągana wylewka. Dwufunkcyjna słuchawka (dwa rodzaje strumienia wody). Standardowy otwór montażowy 35 mm.
● Dozownik do zlewozmywaka wykonany z tworzywa PCV - nie rdzewieje, w 6 kolorach do wyboru. Napełniany od góry. Obrotowa końcówka 360'. W komplecie otrzymasz wszystko, co potrzebne do montażu.
● Syfon przyścienny, manualny z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
● Drewniana deska na komorę.
Do każdego zlewozmywaka granitowego impregnat do zlewu GRATIS.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Dwie |
| Wymiary zewnętrzne | 746 mm x 442 mm |
| Wymiary komór | 315 mm x 315 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 16 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 75 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Dwie |
| Do szafki | 75 cm |


