Milani zestaw myjący all-in-one pure black
e-lazienka.com
Opis zestawu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Milani to bestsellerowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem, który świetnie sprawdza się zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Model charakteryzuje się trwałością, odpornością na uszkodzenia i atrakcyjnym, ponadczasowym wyglądem. W zależności od indywidualnych preferencji komora zlewozmywaka może znajdować się po prawej bądź lewej stronie. Zlew granitowy z ociekaczem to przede wszystkim trwały, estetyczny i funkcjonalny element każdej kuchni.
*Możliwość nawiercenia otworów według własnych preferencji.
● Ebro to rodzaj baterii zlewozmywakowej wyposażonej w specyficzną wylewkę, którą można wyciągnąć z uchwytu i używać jak prysznica. Pozwala to na bezproblemowe skierowanie strumienia wody w różne kierunki i miejsca, co jest szczególnie istotne i przydatne w kuchni. Słuchawka baterii posiada funkcję dwóch trybów strumienia wody (natryskowy i standardowy), co potęguje wszechstronność modelu i przekłada się na wygodę podczas użytkowania.
● Przyścienny syfon manualny CHROM z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki (oszczędność przestrzeni).
● Impregnat do zlewu GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 574 mm x 470 mm |
| Wymiary komory | 396 mm x 302 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 20 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 40 cm |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 40 cm |

