Lampa wisząca LED 72W prostokątna ściemniana
e-lazienka.com
Opis produktu
Nowoczesna lampa LED o geometrycznym kształcie, sterowana pilotem. Zintegrowane źródło światła. Regulacja stopnia natężenia światła. Maksymalna moc poboru 72W.
Informacje techniczne
| Napięcie zasilania | 175-265V AC CCD |
| Kolor | czarny/biały |
| Ściemnialna | tak |
| Moc | 72W |
| Strumień świetlny diod | 8640lm |
| Barwa światła | ciepła, zimna, neutralna |
| Klasa wodoszczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obudowa | aluminium |
