Czarny zlewozmywak granitowy z drobinkami złotego Forma
e-lazienka.com
Opis zestawu
FORMA, to wysokiej jakości granitowy, półtorakomorowy zlewozmywak do szafki od 60 cm. Wyprodukowany przez polskiego producenta. Gwarancja najwyższej wytrzymałości, dzięki specjalnej mieszance granitan plusR – odpornej na przebarwienia i zarysowania. Cechuje go wysoka odporność na gwałtowne zmiany temperatury (-18+280 stopni) oraz matowa, łatwa do czyszczenia powierzchnia. Zlewozmywak wyposażony jest w złoty syfon przyścienny manualny z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. W pakiecie otrzymasz również preparat do impregnacji zlewu o pojemności 30 ml.
Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Półtorej |
| Wymiary zewnętrzne | 750 mm x 475 mm |
| Wymiary komór | 305 mm x 405 mm / 17 mm x 365 mm |
| Głębokość | 170 mm / 110 mm |
| Waga | 17 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 60 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Miejsca w których mogą być wykonane otwory zostały oznaczone na rysunku: A, B. Istnieje także opcja zakupu zlewozmywaka bez nawierconych otworów.
Dane techniczne
| Liczba komór | Półtorej |
| Do szafki | 60 cm |


