Czarny zlewozmywak granitowy z drobinkami koloru srebrnego Duet metalic
e-lazienka.com
Opis zestawu
Dwukomorowy zlewozmywak granitowy DUET w kolorze czarnym z drobinkami srebrnego to doskonały wybór dla osób ceniących zarówno estetykę, jak i funkcjonalność w kuchni. Dzięki możliwości personalizacji poprzez nawiercanie otworów na życzenie, zlewozmywak można idealnie dostosować do indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości materiał granitowy zapewnia trwałość i elegancki wygląd, który będzie ozdobą każdej kuchni przez wiele lat. Zlewozmywak wyposażony jest w CZARNY syfon przyścienny manualny z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. W pakiecie otrzymasz również preparat do impregnacji zlewu o pojemności 30 ml.
Otwory w zlewie nawiercamy bezpłatnie na życzenie klienta według wzoru.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Dwie |
| Wymiary zewnętrzne | 746 mm x 442 mm |
| Wymiary komór | 315 mm x 315 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Waga | 16 kg |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Do szafki | od 75 cm i głębokości min. 45 cm |
| Gwarancja | 30 lat |
Rysunek techniczny




BEZPŁATNE nawiercenie otworów
Istnieje możliwość BEZPŁATNEGO nawiercenia otworów. Miejsca, w których mogą być wykonane zostały oznaczone symbolami: A, B i C.
Dane techniczne
| Liczba komór | Dwie |
| Do szafki | 75 cm |


