Zlewozmywak podblatowy półtorakomorowy onyx Franke Sirius Sid 160 bateria do wyboru
e-lazienka.com
Zestaw Franke
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw Franke, w skład którego wchodzą:
● Podwieszany, półtorakomorowy zlewozmywak Franke Sirius SID 160 wykonany z nowoczesnego materiału Tectonite w kolorze onyx to doskonały wybór dla osób ceniących funkcjonalność i nowoczesny design w kuchni. Tectonite charakteryzuje się wysoką odpornością na temperaturę, uderzenia, zarysowania oraz plamy, a jednocześnie jest lekki, ekologiczny i delikatny w dotyku, co czyni go wyjątkowo praktycznym i wygodnym w codziennym użytkowaniu. Możliwość montażu młynka do odpadów. Odporny na powstawanie plam i przebarwień. Ukryty przelew.
● Baterie kuchenne do wyboru Grado lub Flexo.
- Grado to model nowoczesnej baterii kuchennej z elastyczną wylewką. Kran charakteryzuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością, która zapewnia jeszcze większą wygodę w kuchni. Klasyczny, a zarazem nowoczesny kształt baterii sprawia, że jest ona spójna z wieloma stylami wnętrz kuchni.
- Bateria Flexo to model, który wyróżnia się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Dzięki elastycznej wylewce świetnie sprawdzi się w domowej kuchni, a także w miejscach użyteczności publicznej takich jak salony kosmetyczne, biura czy inne pomieszczenia usługowe.
● Dozownik do zlewozmywaka. Pojemność 400 ml. Wygodne napełnianie od góry (nie wymaga odkręcania pojemnika). Łatwy montaż, który bez problemu można wykonać samodzielnie.
● Ociekarka teleskopowa. Wymiary (produkt złożony): 29 cm x 19,5 cm x 9 cm. Maksymalne wymiary (po rozłożeniu): 41,5 cm x 19,5 cm x 9 cm cm.
● Syfon automatyczny sterowany pokrętłem.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Półtorej |
| Wymiary zewnętrzne | 440 mm x 560 mm |
| Wymiary komór | 410 mm x 340 mm / 410 mm x 160 mm |
| Głębokość | 200 mm / 140 mm |
| Waga | 8 kg |
| Średnica odpływu | 3,5" |
| Montaż | podblatowy (podbudowa) |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Półtorej |
| Do szafki | 60 cm |

