Lampa wisząca LED 50W Prostokątna ściemniana
e-lazienka.com
Opis produktu
Nowoczesna lampa LED o geometrycznym kształcie, sterowana pilotem. Zintegrowane źródło światła. Regulacja stopnia natężenia światła. Maksymalna moc poboru 50W.
- ON - Włączenie,
- OFF - Wyłączenie,
- Brak
- Time - możliwość ustawienia czasu świecenia na 40 min lub 80 min,
- Tryb dzienny,
- Tryb nocny,
- Zamiana barwy światła (ciepła (~2900K), neutralna (~4500K), zimna (~6000K)),
- ON/OFF przyciski do sterowania kilku lamp.
- Strzałki PRAWO/LEWO - stopniowa możliwość zmiany barwy światła.
- Strzałki GÓRA/DÓŁ - stopniowa zmiana mocy.
Informacje techniczne
| Napięcie zasilania | 175-265V AC CCD - BEZ EFEKTU MRUGANIA |
| Kolor | czarny/biały |
| Ściemnialna | tak |
| Moc | 50W |
| Strumień świetlny żarówki | 4000lm |
| Barwa światła | ciepła, zimna, neutralna |
| Klasa wodoszczelności | IP20 |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Obudowa | aluminium |
