Grzejnik łazienkowy biały 80 cm x 45 cm Oslo
e-lazienka.com
Opis produktu
Grzejnik łazienkowy OSLO w nowoczesnym stylu, który idealnie wkomponuje się w wystrój każdej łazienki. Idealne połączenie funkcji praktycznej i estetycznej. Doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz zapewni komfort termiczny w łazience przez wiele sezonów.
● Nowoczesny wygląd – poziome, płaskie belki nadają grzejnikowi minimalistyczny charakter, idealnie pasujący do wnętrz w stylu skandynawskim, loftowym czy nowoczesnym.
● Łatwy montaż – grzejnik wyposażony jest w boczne uchwyty oraz standardowe podłączenia o średnicy 38 mm, co ułatwia instalację i podłączenie do instalacji grzewczej.
● Łatwość utrzymania czystości – gładka powierzchnia i odpowiednio rozstawione szczeble ułatwiają czyszczenie.
Informacje techniczne
| Moc | 407W |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Ilość żeber | 8 |
| Typ podłączenia | dolne |
| Pojemność wodna | 3,41L |
| Materiał | stal |
| Kolor | biały |
