Zestaw - zlewozmywak czarny Pavo - bateria Beta - syfon
e-lazienka.com
Opis produktu
Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw, w skład którego wchodzą:
● Wysokiej jakości podwieszany zlewozmywak granitowy PAVO pozwoli zachować minimalistyczny design i estetykę w kuchni. Klasyczna forma, kolor i możliwość zamontowania pod blatem sprawia, że zlewozmywak idealnie łączy się z blatami kamiennymi, kompozytowymi, spiekowymi bądź konglomeratami tworząc spójną, gładką powierzchnię. Prosta forma imponuje jakością wykonania. Zlewozmywak posiada pojemną komorę, która pozwoli na zachowanie najwyższego komfortu użytkowania przy myciu dużych naczyń. Z uwagi na montaż podblatowy, jego ranty nie wystają ponad blat, co pozwala na zachowanie jeszcze większej higieny i czystości w kuchni.
● Nowoczesna i funkcjonalna bateria kuchenna BETA to idealny wybór do każdej kuchni. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, bateria doskonale wpasowuje się we wnętrza każdego rodzaju. Wyposażona w ceramiczną głowicę, zapewnia niezawodność i precyzyjną regulację przepływu wody. Obrotowa wylewka 360° zwiększa wygodę użytkowania, umożliwiając łatwe manewrowanie podczas mycia dużych naczyń czy napełniania garnków. Kompletny zestaw montażowy w zestawie.
● Przyścienny syfon manualny w kolorze złotym z możliwością podłączenia zmywarki i pralki (oszczędność przestrzeni).
● Profesjonalny impregnat do zlewozmywaków GraniProtect.
Informacje techniczne
| Ilość komór | Jedna |
| Wymiary zewnętrzne | 560 mm x 460 mm |
| Wymiary komory | 400mm x 500 mm |
| Głębokość | 190 mm |
| Waga | 15 kg |
| Średnica odpływu | 113 mm |
| Do szafki | od 60 cm |
Bateria:
| Zasięg wylewki od środka baterii | 210 mm |
| Wysokość baterii | 370 mm |
Rysunek techniczny




Dane techniczne
| Liczba komór | Jedna |
| Do szafki | 60 cm |

